V dobrých časech se v naší zemi žije krásně. Hospodářsky vzkvétá a peněz je dost. Bohužel o státní kase této země rozhoduje nezodpovědná vláda. Rozdává peníze na všechny strany ve formě slev na jízdné nebo nabírá nové úředníky, ale neusiluje o reformy a snižuje investice. Budoucnost země je této vládě ukradená, je tedy otázkou, jak se nám bude dařit i v horších časech.

„Všichni víme, že bez zásadních reforem je systém udržitelný bez problému do roku 2030 a pak se země začne řítit do neřešitelných potíží. Dobré časy měly být věnovány na to, aby významná část nákladů nezbytných reforem v rozpočtu byla. Bohužel je tam nula, protože vláda reformních kroků není schopná a nemá na ně politickou odvahu,“ uvedl předseda poslaneckého klubu TOP 09 Miroslav Kalousek.

„Za nás mejdan po nás potopa. Jiná slova se pro rozpočet se schodkem 40 miliard hledají těžko,“ okomentoval návrh rozpočtu předseda TOP 09 Jiří Pospíšil

K rozpočtu předložíme v Poslanecké sněmovně pozměňovací návrhy, které mohou toto neodpovědné hospodaření napravit. Co si o návrhu rozpočtu myslíte Vy? Napište nám na e-mail a sledujte nás na našem webuFacebookuTwitteruYoutube nebo Instagramu.